GoWork organizuje konkurs dla przedszkolaków – zapraszamy!

a co to jest praca konkurs gowork

Jako firma odpowiedzialna społecznie, GoWork.pl nie stroni od organizowania konkursów o charakterze edukacyjnym czy społecznym, czego wyraz firma dała już w przeszłości. Teraz, wielkimi krokami zbliża się kolejne wydarzenie, w którym udział mogą wziąć dzieci w wieku przedszkolnym – oczywiście przy wsparciu kochających rodziców. „A co to jest praca? Rodzic zawodowiec oczami dziecka” to konkurs, który trwa od 01.03.2024 do 30.04.2024.

Na czym polega konkurs i do kogo jest skierowany? Jaki jest jego cel? Jak wziąć udział i co można wygrać? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz poniżej.

Konkurs „A co to jest praca? Rodzic zawodowiec oczami dziecka”

Konkurs pt. „A co to jest praca? Rodzic zawodowiec oczami dziecka” to doskonała okazja ku temu, by dzieci w wieku przedszkolnym mogły wykazać się kreatywnością i świetnie się przy tym bawić – wraz ze swoimi rodzicami! W jego ramach, uczestnicy powinni nakręcić krótki filmik, przedstawiający dziecko naśladujące swojego rodzica w pracy.

Forma i styl są dowolne, a ocenie Komisji Konkursowej podlegać będzie zaangażowanie dziecka w projekt oraz kreatywność podejścia do oprawy filmu, włącznie z ewentualnie wykorzystanymi rekwizytami czy kostiumami.

Celem konkursu jest zarówno stworzenie okazji do spędzenia czasu z dzieckiem w atmosferze łączącej zabawę z nauką, jak i próba przekazania mu uniwersalnych wartości dotyczących pożytku płynącego z wykonywanej pracy oraz sensu jej podejmowania. Nie ma zaś dla dziecka lepszego w tej mierze przykładu jak jego własny rodzic!

Jak wziąć udział i co można wygrać?

Konkurs został podzielony na cztery kategorie wiekowe: 3-latki, 4-latki, 5-latki i 6-latki. Dla każdej z kategorii przewidziano tożsame nagrody, w postaci Elektronicznej Karty Podarunkowej do wykorzystania w sklepie Smyk, o wartości:

  • 1. miejsce – 500 złotych
  • 2. miejsce – 250 złotych
  • 3. miejsce – 150 złotych

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy nagrać filmik wedle wyżej ujętych wytycznych, wstawić go na platformę YouTube lub Vimeo i poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy, załączając doń link do filmiku. Nadsyłanie zgłoszeń jest możliwe od 01.03.2024 do 30.04.2024. Po więcej informacji zapraszamy na https://www.gowork.pl/lp/rodzic-zawodowiec i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

Zobacz też: Plażowe przygody: Skąpane w słońcu, pełne zabawy i bezpieczeństwa

Podobne

Materiał partnera

Projekt Workify – czyli młodzi o rynku pracy

Czy młodzi ludzie myślą poważnie o swojej przyszłości i karierze? Czy potrafią być przedsiębiorczy, zorganizowani i konsekwentni w dążeniu do celu? Odpowiedzi na te pytanie stają się jasne, gdy spotka się na swojej drodze młodzież, realizującą na terenie Krakowa założenia autorskiego projektu – „Workify”. Przyjrzyjmy się bliżej, w jakiej sprawie działają oraz na czym polega […]

Więcej
chusteczki nawilżane mustela
Dziecko Materiał partnera

Chusteczki nawilżane Mustela — miękkie chusteczki dla niemowląt

Chusteczki oczyszczające dla niemowląt są niezbędnym akcesorium dla każdego rodzica. Z ich pomocą delikatnie oczyść dziecko wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, nawet jeśli pod ręką nie masz mydła i wody. Co więcej, nawilżane chusteczki oczyszczające nie zajmują wiele miejsca w torebce, czy też w wózku. Pozostawiają skórę dziecka świeżą i miękką. Jeśli szukasz bezpiecznych chusteczek, […]

Więcej
bluzy oversize
Lifestyle Materiał partnera

Bluzy oversize, czyli hit ostatnich sezonów

Bluzy oversize to jeden z najważniejszych trendów w modzie, który pozostaje niezmiennie popularny od wielu sezonów. Ta szczególna odzież pozwala wyrazić swój niepowtarzalny i cieszyć  się autentycznym komfortem. W tym artykule podpowiemy, jak nosić bluzy oversize i jak sprawić, by nasze stylizacje przykuwały uwagę. Dlaczego stylizacje z bluzami oversize są tak popularne? Bluzy oversize to […]

Więcej